Pio Squad - Rodina

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 25.09.2010 16:24:48
Rozmiar pliku: 3,45 MB
Tagi: Pio Squad, Rodina
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pio_Squad_-_Rodina.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar trzy i czterdzieści pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Pio Squad, której nazwa to Rodina. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Jak na razie nikt nie zapisał nigdy utworu muzycznego Pio Squad - Rodina. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Rodina, którą wykonuje Pio Squad, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, jak choćby Pio Squad - Rodina, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na telefon Rodina? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj