Pio Squad - Pro my lidi

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 25.09.2010 16:24:48
Rozmiar pliku: 3,64 MB
Tagi: Pio Squad, Pro my lidi
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pio_Squad_-_Pro_my_lidi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to trzy i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Pio Squad, którego tytuł brzmi Pro my lidi. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Jak na razie nikt nie zapisał nigdy pliku Pio Squad - Pro my lidi. Nikt dotychczas nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Pro my lidi. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Pio Squad - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Pio Squad - Pro my lidi, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do realizacji chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Pro my lidi? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj