Pio Squad - ®ivot (feat. Vec)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:49
Data dodania: 25.09.2010 16:24:48
Rozmiar pliku: 3,50 MB
Tagi: Pio Squad, ®ivot (feat. Vec)
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pio_Squad_-_®ivot_(feat._Vec).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który wła¶nie masz otworzon± to około trzy i pięćdziesi±t setnych megabajta. Za¶ jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzie¶ci dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy Pio Squad, którego nazwa to ®ivot (feat. Vec). We wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Zachęcamy więc, aby¶ takowy zaproponował. Piosenka Pio Squad - ®ivot (feat. Vec) nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczo¶ć dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco blaknie - również za spraw± serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mog± ¶ci±gn±ć darmowe mp3, do których zalicza się Pio Squad - ®ivot (feat. Vec). Dlaczego wła¶nie ten utwór?

Pio Squad bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje zapadaj±ce w pamięć utwory. Na starcie swojej przygody z muzyk±, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ¶ci±gnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie nowych fanów, którzy póĽniej chętnie kupi± całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczo¶ć, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być ®ivot (feat. Vec), niezwykła kompozycja, coraz czę¶ciej znajduj±ca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ¶ci±gnięcie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej ma¶ci zagrożeń, jakie możesz napotkać na podobnych stronach. Pu¶ć w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest wył±cznie czysta muzyka.

Dysponujemy czym¶ więcej, niż tylko wyszukiwark±. Nasze ¶wietne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ¶ci±ganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcze¶niej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i darmowe. Koniec z ci±głym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z nasz± pomoc± to już przeszło¶ć.

®ivot (feat. Vec), autorstwa Pio Squad, to znakomita piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Pio Squad - ®ivot (feat. Vec) i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Pio Squad nie bez przyczyny jest nazywany maszynk± do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj