Vienio - Minelismy Sie (Accapella)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 17:53
Data dodania: 25.09.2010 16:26:21
Rozmiar pliku: 4,09 MB
Tagi: Vienio, Minelismy Sie (Accapella), minelismy, sie, accapella
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Vienio_-_Minelismy_Sie_(Accapella).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje cztery i dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na siedemnaście minut i pięćdziesiąt trzy sekundy. Jest to utwór w formacie mp3 tytułem "Minelismy Sie (Accapella)", którego autorem jest Vienio. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku mp3 Vienio - Minelismy Sie (Accapella) do dnia dzisiejszego. Nikt dotychczas nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Minelismy Sie (Accapella), którą wykonuje Vienio, znany z tworzenia utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Vienio - Minelismy Sie (Accapella), a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do zrobienia chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Minelismy Sie (Accapella)? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj