Słoń-Pająk

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:01
Data dodania: 25.09.2010 16:27:01
Rozmiar pliku: 3,72 MB
Tagi: Słoń, Pająk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Słoń-Pająk.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży trzy i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i jeden sekunde. To jeden z piosenek stworzonych przez Słoń, której tytuł brzmi Pająk. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Zalecamy zatem, byś go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten kawałek już jeden raz, a średnia głosów wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Plik Słoń-Pająk nie został do dziś nigdy pobrany. Nikt do dziś nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Słoń-Pająk do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Słoń-Pająk download, download Słoń-Pająk, pobierz Słoń-Pająk, Słoń-Pająk pobierz, pobierz mp3 Słoń-Pająk, download mp3 Słoń-Pająk, Słoń-Pająk pobierz mp3, Słoń-Pająk mp3 pobierz, zippy Słoń-Pająk zippy, chomikuj Słoń-Pająk chomikuj, Słoń-Pająk mp3 download, darmowe mp3 Słoń-Pająk, Słoń-Pająk download mp3, lub Słoń-Pająk mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu trochę dłużej.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Pająk. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Słoń, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Słoń-Pająk, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka bardzo łatwych do wykonania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na telefon Pająk? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy wolą na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj