No Money, Uman - Requiem

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:49
Data dodania: 25.09.2010 16:30:05
Rozmiar pliku: 15,6 MB
Tagi: No Money Uman, Requiem, no, money, uman, drum, and, bass, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

No_Money,_Uman_-_Requiem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie odtwarzasz to około piętnaście i sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na sześć minut i czterdzieści dziewięć sekund. To piosenka tytułem "Requiem", której wykonawcą jest No Money, Uman. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Do tej pory nikt nie zapisał nigdy pliku mp3 No Money, Uman - Requiem. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Requiem, której autorem jest No Money, Uman, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład No Money, Uman - Requiem, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niezwykle prostych do wykonania sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Requiem? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj