Nowa Era - Tandem na to

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:03
Data dodania: 25.09.2010 16:32:11
Rozmiar pliku: 2,79 MB
Tagi: Nowa Era, Tandem na to, nowa, era, tandem, na, to, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nowa_Era_-_Tandem_na_to.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży dwa i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzy sekundy. To jeden z wielu dzieł autorstwa Nowa Era, którego tytuł brzmi Tandem na to. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Nowa Era - Tandem na to. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Tandem na to, którą wykonuje Nowa Era, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, na przykład Nowa Era - Tandem na to, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do zrealizowania chwytów, przez które bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Tandem na to? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które pragną na poważnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj