Pitto - Feelin' (District One's Feelin' Techno ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:16
Data dodania: 25.09.2010 16:33:09
Rozmiar pliku: 16,8 MB
Tagi: Pitto, Feelin' (District One's Feelin' Techno ..., feelin, district, ones, techno, remix, electronic, 2009-00-00
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pitto_-_Feelin'_(District_One's_Feelin'_Techno_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej szesnaście i osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na siedem minut i szesnaście sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Pitto, której tytuł to Feelin' (District One's Feelin' Techno .... Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Utwór Pitto - Feelin' (District One's Feelin' Techno ... nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Feelin&039; (District One&039;s Feelin&039; Techno ..., którą wykonuje Pitto, znany z tworzenia utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, jak choćby Pitto - Feelin&039; (District One&039;s Feelin&039; Techno ..., a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Feelin&039; (District One&039;s Feelin&039; Techno ...? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów i odkrycie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj