The Baronet - Le Telephone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:43
Data dodania: 25.09.2010 16:35:40
Rozmiar pliku: 2,48 MB
Tagi: The Baronet, Le Telephone, baronet, telefon, erotyka, pop, 70s, oldies, stare
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Baronet_-_Le_Telephone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz waży dwa i czterdzieści osiem setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i czterdzieści trzy sekundy. Słuchasz piosenkę tytułem "Le Telephone", której autorem jest The Baronet. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, byś go dodał. Do tego momentu nikt nie pobrał nigdy pliku The Baronet - Le Telephone. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe przeboje i nowe płyty, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Takim wykonawcą jest właśnie The Baronet, a tegoroczny hit Le Telephone jest już głośno komentowany na stronach internetowych, przede wszystkim za niezwykłe brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Pozostawmy opinie ludzi za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać The Baronet - Le Telephone? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne opinie wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkowicie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Le Telephone, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać ten przebój The Baronet? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych piosenek na różnych, niebezpiecznych witrynach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno rozbudowanym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki The Baronet - Le Telephone, pojawią się wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem będzie pobranie porządnej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, niezwykłymi utworami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj