Josef Hedinger - About Being Alone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:17
Data dodania: 25.09.2010 16:35:50
Rozmiar pliku: 3,92 MB
Tagi: Josef Hedinger, About Being Alone, josef, hedinger, about, being, alone
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Josef_Hedinger_-_About_Being_Alone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar trzy i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i siedemnaście sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Josef Hedinger, której nazwa brzmi About Being Alone. Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Josef Hedinger - About Being Alone nie został do dziś nigdy pobrany. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych artystów, również za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby Josef Hedinger - About Being Alone. Czy warto tego posłuchać?

Josef Hedinger jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży About Being Alone, genialna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można spotkać na podobnych serwisach. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i za free. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

About Being Alone, autorstwa Josef Hedinger, to świetna melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Josef Hedinger - About Being Alone i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Josef Hedinger nie bez powodu jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj