Josef Hedinger - About Being Alone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:14
Data dodania: 25.09.2010 16:35:50
Rozmiar pliku: 3,87 MB
Tagi: Josef Hedinger, About Being Alone
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Josef_Hedinger_-_About_Being_Alone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar trzy i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i czternaście sekund. Słuchasz utwór tytułem "About Being Alone", którego wykonawcą jest Josef Hedinger. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie pobrała ani razu pliku audio Josef Hedinger - About Being Alone. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik audio, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Josef Hedinger - About Being Alone. Czemu właśnie ten kawałek?

Josef Hedinger jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży About Being Alone, świetna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych serwisach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

About Being Alone, której autorem jest Josef Hedinger, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, czemu Josef Hedinger - About Being Alone jest ostatnio na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj