Ke$ha - Kiss N Tell

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:51
Data dodania: 25.09.2010 16:37:38
Rozmiar pliku: 8,83 MB
Tagi: Ke$ha, Kiss N Tell, keha, kiss, tell, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ke$ha_-_Kiss_N_Tell.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej osiem i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Ke$ha, którego nazwa brzmi Kiss N Tell. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Ke$ha - Kiss N Tell nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się artystów, także za sprawą portali takich jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Ke$ha - Kiss N Tell. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Ke$ha bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Kiss N Tell, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - całość dostępnych u nas utworów jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi pułapek portalami - tutaj znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Kiss N Tell, autorstwa Ke$ha, to świetna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu Ke$ha - Kiss N Tell jest teraz na topie. Ke$ha nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj