DJ TomecKy vs $IM$ON-LSB

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:52
Data dodania: 25.09.2010 16:40:41
Rozmiar pliku: 6,28 MB
Tagi: DJ TomecKy vs $IM$ON, simson, tomecky, trance, techno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_TomecKy_vs_$IM$ON-LSB.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około sześć i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to sześć minut i pięćdziesiąt dwa sekundy. Jest to witryna, na której możesz odtworzyć i pobrać utwór mp3 DJ TomecKy vs $IM$ON-LSB. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór DJ TomecKy vs $IM$ON-LSB nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu DJ TomecKy vs $IM$ON-LSB. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją DJ TomecKy vs $IM$ON - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład DJ TomecKy vs $IM$ON-LSB, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niezwykle prostych do zrobienia chwytów, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz wrzucić na telefon DJ TomecKy vs $IM$ON-LSB? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych artystów. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj