Mihasi - Baska Akapella

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:56
Data dodania: 25.09.2010 16:43:08
Rozmiar pliku: 907 KB
Tagi: Mihasi, Baska Akapella, muminkow
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mihasi_-_Baska_Akapella.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to dziewięćset siedem i zero setnych kilobajta. Długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Baska Akapella", której wykonawcą jest Mihasi. Utwór mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Mihasi - Baska Akapella. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Baska Akapella, którą wykonuje Mihasi, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, na przykład Mihasi - Baska Akapella, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do zrobienia tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Baska Akapella? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj