Broken Social Scene - All to All

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:50
Data dodania: 25.09.2010 16:44:49
Rozmiar pliku: 6,88 MB
Tagi: Broken Social Scene, All to All, broken, social, scene, all, to, 17, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Broken_Social_Scene_-_All_to_All.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie masz uruchomioną to około sześć i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Broken Social Scene, której tytuł brzmi All to All. W niedzielę, 24 wrzesnia 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, jak byś go zaproponował. Do dziś żaden użytkownik nie zapisał ani razu utworu muzycznego Broken Social Scene - All to All. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład Broken Social Scene - All to All. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Broken Social Scene jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie nowych fanów, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być All to All, genialna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu jest obecna wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

All to All, której autorem jest Broken Social Scene, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Broken Social Scene - All to All stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca produkuje hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj