Broken Social Scene - Highway Slipper Jam

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:28
Data dodania: 25.09.2010 16:44:49
Rozmiar pliku: 6,36 MB
Tagi: Broken Social Scene, Highway Slipper Jam, broken, social, scene, highway, slipper, jam, 17, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Broken_Social_Scene_-_Highway_Slipper_Jam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz zajmuje sześć i trzydzieści sześć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to piosenka o tytule "Highway Slipper Jam", której autorem jest Broken Social Scene. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego Broken Social Scene - Highway Slipper Jam jak na razie. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe płyty, które z miejsca zdobywają serca słuchaczy. Jednym z takich muzyków jest Broken Social Scene, a tegoroczny hit Highway Slipper Jam jest już głośno komentowany w świecie muzyki, a rozgłos zawdzięcza znakomitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Zapewne pragnąłbyś sam przekonać się, czym jest Broken Social Scene - Highway Slipper Jam? Pobierz mp3 z naszego portalu, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Highway Slipper Jam, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odszukać ten przebój Broken Social Scene? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać bezpłatnych kawałków na różnych, podejrzanych portalach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle pojemnym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Broken Social Scene - Highway Slipper Jam, pojawią się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz ogrom przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj