Broken Social Scene - Sentimental X's

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:41
Data dodania: 25.09.2010 16:44:49
Rozmiar pliku: 7,51 MB
Tagi: Broken Social Scene, Sentimental X's, broken, social, scene, sentimental, xs, 17, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Broken_Social_Scene_-_Sentimental_X's.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz zajmuje siedem i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to pięć minut i czterdzieści jeden sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Broken Social Scene, którego nazwa to Sentimental X's. Utwór, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, jak byś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku Broken Social Scene - Sentimental X's do dziś. Nikt dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, także dzięki serwisom takim jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Broken Social Scene - Sentimental X&039;s. Czy warto się z tym zapoznać?

Broken Social Scene jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Sentimental X&039;s, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Chcesz mieć ulubione utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie masz powodu by obawiać się o żadne opłaty - całość dostępnych u nas utworów jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Sentimental X&039;s, której kompozytorem jest Broken Social Scene. Nie zwlekaj, aż Broken Social Scene - Sentimental X&039;s stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Broken Social Scene nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj