Paula Ignasiak - I Prosto W Serce

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:22
Data dodania: 25.09.2010 16:48:18
Rozmiar pliku: 2,17 MB
Tagi: Paula Ignasiak, I Prosto W Serce
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Paula_Ignasiak_-_I_Prosto_W_Serce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar dwa i siedemnaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia dwa sekundy. To jeden z dzieł autorstwa Paula Ignasiak, którego nazwa brzmi I Prosto W Serce. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Do dziś żadna osoba nie zapisała ani razu pliku Paula Ignasiak - I Prosto W Serce. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Paula Ignasiak - I Prosto W Serce to kawałek, który staje się coraz szybciej popularny, nie tylko wśród fanów tego typu gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Paula Ignasiak jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które nucimy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, do którego należy Paula Ignasiak - I Prosto W Serce. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, nadaje się na wiele okazji. Niekoniecznie będą to być głośne domówki. Wiele z tych utworów z miłą chęcią posłuchasz w chwilach relaksu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię I Prosto W Serce? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na innych portalach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak mamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dodajemy świeże kawałki, systematycznie powiększając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, na pewno bardzo szybko się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj