Dj Czatams-Set Relax 2008

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 50:45
Data dodania: 25.09.2010 16:53:01
Rozmiar pliku: 46,5 MB
Tagi: Dj Czatams, Set Relax 2008, czatams, set, relax, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Czatams-Set_Relax_2008.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar czterdzieści sześć i pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to pięćdziesiąt minut i czterdzieści pięć sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Dj Czatams, której tytuł to Set Relax 2008. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku Dj Czatams-Set Relax 2008 dotychczas. Nikt jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Dj Czatams-Set Relax 2008. Czemu właśnie ten kawałek?

Dj Czatams bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne utwory. Tak jak większość początkujących artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Set Relax 2008, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś martwić się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można napotkać na podobnych portalach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz Set Relax 2008, w wykonaniu Dj Czatams. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Dj Czatams-Set Relax 2008 i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Dj Czatams nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj