Shokkaz-shock RMX By U¶Ka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:27
Data dodania: 25.09.2010 16:53:08
Rozmiar pliku: 4,07 MB
Tagi: Shokkaz, shock RMX By U¶Ka, shock, mp3, rmx
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Shokkaz-shock_RMX_By_U¶Ka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, któr± teraz słyszysz to około cztery i siedem setnych megabajta. Długo¶ć to cztery minuty i dwadzie¶cia siedem sekund. Uruchomiłe¶ kawałek o tytule "shock RMX By U¶Ka", którego wykonawc± jest Shokkaz. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, aby¶ ty to zrobił. Żadna osoba nie ¶ci±gnęła utworu muzycznego Shokkaz-shock RMX By U¶Ka do dzisiaj. Nikt do dzi¶ nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Shokkaz-shock RMX By U¶Ka to kawałek, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie zawsze w gronie fanów tego gatunku muzyki. Jest to ¶wiadectwem tego, że Shokkaz jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmi±ce piosenki, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostaj± nam w pamięci i nucimy je nawet nie zdaj±c sobie z tego sprawy.

Odszukasz tutaj muzykę, podzielon± na gatunki. Posiadamy wiele odmian muzyki, to nie zawsze ten rodzaj, który przedstawia sob± Shokkaz-shock RMX By U¶Ka. I wszystkie te mp3 s± absolutnie bezpłatne! Codziennie wchodĽ na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wie¶ci ze ¶wiata muzyki - dzięki temu będziesz na bież±co z tym, co się dzieje.

Muzyka, któr± znajdziesz na naszej stronie, nadaje się na wiele okazji. Niekoniecznie musz± to być ogromne imprezy. Wiele z tych utworów z mił± chęci± wł±czysz w chwilach relaksu, ciesz±c się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego niepowtarzaln± okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, s± w bardzo dobrej jako¶ci - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniaj± czysto¶ć i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ¶ci±gn±ć shock RMX By U¶Ka? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na innych stronach, zatem na pewno dasz sobie z tym radę. Lecz jednak mamy tutaj co¶ odmiennego - to Wrzuta downloader. Wła¶nie dzięki temu będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się regularnie zwiększać kolekcję darmowych piosenek, które możesz ¶ci±gn±ć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Pobierz mp3, na które masz chęć - a je¶li stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że w krótkim czasie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj