Katatonia - Ghost of the Sun

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 33:06
Data dodania: 25.09.2010 16:57:18
Rozmiar pliku: 7,57 MB
Tagi: Katatonia, Ghost of the Sun, Ghost, of, the, Sun
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Katatonia_-_Ghost_of_the_Sun.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar siedem i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzydzieści trzy minuty i sześć sekund. Jest to piosenka o tytule "Ghost of the Sun", której autorem jest Katatonia. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie zaproponował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Piosenka Katatonia - Ghost of the Sun nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Katatonia - Ghost of the Sun coraz sprawniej zdobywa rozgłos wśród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Katatonia jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu coś dla siebie. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze taki rodzaj, do którego należy Katatonia - Ghost of the Sun. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Na dodatek regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być ogromne parapetówki. Te utwory możesz także słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Ghost of the Sun? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do naszej bazy empetrójek dorzucamy świeże kawałki, regularnie powiększając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli zdarzy się, że go tutaj nie ma, na pewno w krótkim czasie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj