Metallica - Bad seed

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:06
Data dodania: 25.09.2010 16:57:25
Rozmiar pliku: 3,75 MB
Tagi: Metallica, Bad seed, bad, seed, reload
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Metallica_-_Bad_seed.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży trzy i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i sześć sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Bad seed", którego wykonawcą jest Metallica. Utwór, który w tym momencie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik Metallica - Bad seed nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Żaden użytkownik do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, również dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Metallica - Bad seed. Czy warto się z tym zapoznać?

Metallica bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Bad seed, genialna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można spotkać na podobnych serwisach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz Bad seed, której kompozytorem jest Metallica. Nie zwlekaj, aż Metallica - Bad seed stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca nagrywa hit za hitem, tak samo jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj