Metallica - Bad Seed

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 25.09.2010 16:57:25
Rozmiar pliku: 3,74 MB
Tagi: Metallica, Bad Seed
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Metallica_-_Bad_Seed.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Bad Seed", której wykonawcą jest Metallica. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 Metallica - Bad Seed. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Bad Seed. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Metallica, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Metallica - Bad Seed, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo sprytnych do wykonania tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na telefon Bad Seed? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj