Kyrie II (Kyrie fons bonitatis)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 25.09.2010 16:59:03
Rozmiar pliku: 2,91 MB
Tagi: kyriale, chorał-gregor..., części-stałe
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kyrie_II_(Kyrie_fons_bonitatis).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i jedenaście sekund. Znajdziesz tu plik Kyrie II (Kyrie fons bonitatis) do ściągnięcia.Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał nigdy utworu muzycznego Kyrie II (Kyrie fons bonitatis). Żaden odwiedzający do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Kyrie II (Kyrie fons bonitatis). Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Kyrie II (Kyrie fons bonitatis) - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Kyrie II (Kyrie fons bonitatis), a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania sztuczek, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Kyrie II (Kyrie fons bonitatis)? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj