Górczyński Krzyż - Kyrie (15.11.2009)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:00
Data dodania: 25.09.2010 16:59:03
Rozmiar pliku: 930 KB
Tagi: Górczyński Krzyż, Kyrie (15.11.2009)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Górczyński_Krzyż_-_Kyrie_(15.11.2009).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie słyszysz to około dziewięćset trzydzieści i zero setnych kilobajta. Czas trwania to jeden minute i zero sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Kyrie (15.11.2009)", której autorem jest Górczyński Krzyż. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego pliku. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Utwór Górczyński Krzyż - Kyrie (15.11.2009) nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Górczyński Krzyż - Kyrie (15.11.2009) to kawałek, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie zawsze pośród miłośników tego typu gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Górczyński Krzyż jest w stanie nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który przedstawia Górczyński Krzyż - Kyrie (15.11.2009), lecz także wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie muszą to być ogromne imprezy. Wiele z tych utworów z miłą chęcią posłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy doceniają najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz pobrać Kyrie (15.11.2009)? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Prawie tak samo jest na analogicznych witrynach, zatem na pewno dasz sobie z tym radę. Lecz jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie powiększać zbiór darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj