Górczyński Krzyż - Alleluja (1.12.2009)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:34
Data dodania: 25.09.2010 16:59:03
Rozmiar pliku: 1,43 MB
Tagi: Górczyński Krzyż, Alleluja (1.12.2009)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Górczyński_Krzyż_-_Alleluja_(1.12.2009).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to jeden i czterdzieści trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na jeden minute i trzydzieści cztery sekundy. Jest to piosenka tytułem "Alleluja (1.12.2009)", której wykonawcą jest Górczyński Krzyż. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jak byś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Górczyński Krzyż - Alleluja (1.12.2009). Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Alleluja (1.12.2009). Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Górczyński Krzyż - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Górczyński Krzyż - Alleluja (1.12.2009), a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do zrobienia chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na telefon Alleluja (1.12.2009)? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj