Abdael - Triumph of Hopeless (beta)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:25
Data dodania: 25.09.2010 16:59:53
Rozmiar pliku: 2,88 MB
Tagi: Abdael, Triumph of Hopeless (beta), triumph, of, 2010, hopeless
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Abdael_-_Triumph_of_Hopeless_(beta).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz masz otworzoną to mniejwięcej dwa i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Triumph of Hopeless (beta)", której wykonawcą jest Abdael. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku mp3. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Piosenka Abdael - Triumph of Hopeless (beta) nie została jak na razie nigdy pobrana. Żaden odwiedzający jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Triumph of Hopeless (beta). Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Abdael, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Abdael - Triumph of Hopeless (beta), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka bardzo prostych do zrobienia rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na telefon Triumph of Hopeless (beta)? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej bazy utworów i poznanie nowych artystów. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Dziś dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może myślisz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj