Metallica - Where The Wild Things Are

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:53
Data dodania: 25.09.2010 17:01:47
Rozmiar pliku: 6,31 MB
Tagi: Metallica, Where The Wild Things Are
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Metallica_-_Where_The_Wild_Things_Are.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to sześć i trzydzieści jeden setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na sześć minut i pięćdziesiąt trzy sekundy. To jeden z dzieł nagranych przez Metallica, którego nazwa brzmi Where The Wild Things Are. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Jeszcze nikt nie zapisał ani razu pliku mp3 Metallica - Where The Wild Things Are. Żaden użytkownik dotychczas nie raczył skomentować tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Where The Wild Things Are. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Metallica - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Metallica - Where The Wild Things Are, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 Where The Wild Things Are? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, aby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj