DJ Turnip - złociste promienie technic

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:45
Data dodania: 25.09.2010 17:03:00
Rozmiar pliku: 10,7 MB
Tagi: DJ Turnip, złociste promienie technic, dj, turnip, złociste, promienie, technic
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Turnip_-_złociste_promienie_technic.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słyszysz to około dziesięć i siedem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na siedem minut i czterdzieści pięć sekund. Jest to utwór o tytule "złociste promienie technic", którego wykonawcą jest DJ Turnip. Plik audio w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku DJ Turnip - złociste promienie technic. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco blaknie - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się DJ Turnip - złociste promienie technic. Czy warto przesłuchać ten utwór?

DJ Turnip bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć kawałki. Tak jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy złociste promienie technic, świetna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Ważne jest również to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz złociste promienie technic, której kompozytorem jest DJ Turnip. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, dlaczego DJ Turnip - złociste promienie technic jest teraz trendy. DJ Turnip nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj