Tutam- na co komu dzis 2

Aktualna ocena: 1 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:24
Data dodania: 25.09.2010 17:07:34
Rozmiar pliku: 990 KB
Tagi: Tutam, na co komu dzis 2, na, co, komu, dzis, muzka, proba
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tutam-_na_co_komu_dzis_2.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to około dziewięćset dziewięćdziesiąt i zero setnych kilobajta. Czas trwania to jeden minute i dwadzieścia cztery sekundy. To piosenka o tytule "na co komu dzis 2", której wykonawcą jest Tutam. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów jest równa jeden i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio Tutam- na co komu dzis 2. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - na co komu dzis 2, którą wykonuje Tutam, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony kawałek, dla przykładu Tutam- na co komu dzis 2, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 na co komu dzis 2? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj