Rafi$ - Moja wina

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:42
Data dodania: 25.09.2010 17:07:41
Rozmiar pliku: 2,48 MB
Tagi: Rafi$, Moja wina, rafi, moja, wina, hip-hop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rafi$_-_Moja_wina.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży dwa i czterdzieści osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści dwa sekundy. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Rafi$, którego nazwa to Moja wina. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Rafi$ - Moja wina jak na razie. Żadna osoba do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Moja wina, którą wykonuje Rafi$, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Rafi$ - Moja wina, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do zrobienia sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na telefon Moja wina? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj