Jim Jones - Stay Ballin' (feat. Jnay)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:13
Data dodania: 25.09.2010 17:07:59
Rozmiar pliku: 2,54 MB
Tagi: Jim Jones, Stay Ballin' (feat. Jnay), jim, jones, stay, ballin, feat, jnay, rap, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jim_Jones_-_Stay_Ballin'_(feat._Jnay).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie masz otworzoną to około dwa i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość to dwa minuty i trzynaście sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Jim Jones, której nazwa to Stay Ballin' (feat. Jnay). W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 Jim Jones - Stay Ballin' (feat. Jnay). Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie bezlik darmowych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz Stay Ballin&039; (feat. Jnay)? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym da radę.

Jim Jones to ceniony oraz sławny twórca w świecie muzyki. Kawałki, które tworzy, szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Nie inaczej jest z Stay Ballin&039; (feat. Jnay). Download tej piosenki możesz zrobić właśnie tu. Jedynie parę kliknięć potrzeba, byś nie musiał wchodzić na Wrzutę albo inne strony, żeby słuchać tej piosenki.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz włączyć kawałki na wieży albo w telefonie? Nic prostszego - pobierz Jim Jones - Stay Ballin&039; (feat. Jnay) i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do pobrania. Wszystko jest całkowicie za darmo, wystarczy że wytypujesz przebój i pobierzesz go, nie płacąc za to ani grosza. Pobieranie empetrójek z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla ludzi, którzy chcą przedtem przesłuchać daną piosenkę lub konkretny album, a w następstwie tego to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je także przesłuchać, aby nie brać niczego na ślepo i nie robić bałaganu na dysku twardym. Gdy dany utwór nie wpasuje się w Twój gust, zawsze możesz wybrać inny. Ale Stay Ballin&039; (feat. Jnay), autorstwa Jim Jones, znajduje się ostatnio na topie - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj