Black Star & Tsubaki - My Star

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 25.09.2010 17:09:09
Rozmiar pliku: 9,42 MB
Tagi: Black Star & Tsubaki, My Star, black, star, tsubaki, my
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Black_Star_&_Tsubaki_-_My_Star.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz słyszysz to mniejwięcej dziewięć i czterdzieści dwa setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i siedem sekund. To jeden z piosenek autorstwa Black Star & Tsubaki, której nazwa brzmi My Star. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go dodał. Nikt nie pobrał pliku Black Star & Tsubaki - My Star jak na razie. Żaden użytkownik do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Black Star & Tsubaki - My Star coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Black Star & Tsubaki jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na to, czego słuchasz, odszukasz tu mnóstwo gatunków muzyki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Black Star & Tsubaki - My Star, lecz także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Każdego dnia wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Wiele z tych utworów bardzo chętnie przesłuchasz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć My Star? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych portalach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak jest tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie rozbudowywać kolekcję darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością w krótkim czasie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj