STEREO PALMA - Dreaming (D.O.N Tekk Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:45
Data dodania: 25.09.2010 17:10:22
Rozmiar pliku: 6,18 MB
Tagi: STEREO PALMA, Dreaming (D.O.N Tekk Remix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

STEREO_PALMA_-_Dreaming_(D.O.N_Tekk_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to sześć i osiemnaście setnych megabajta. Zaś jego długość to sześć minut i czterdzieści pięć sekund. Jest to kawałek o tytule "Dreaming (D.O.N Tekk Remix)", którego autorem jest STEREO PALMA. Utwór w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku mp3. Będziemy więc bardzo wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Plik STEREO PALMA - Dreaming (D.O.N Tekk Remix) nie został do dziś nigdy pobrany. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dreaming (D.O.N Tekk Remix). Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest STEREO PALMA, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład STEREO PALMA - Dreaming (D.O.N Tekk Remix), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrobienia sztuczek, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na telefon Dreaming (D.O.N Tekk Remix)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Dziś już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, by ludzie pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj