t.A.T.u.-220 [ do sciagniecia z www.zrzutnia.pl]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 25.09.2010 17:12:03
Rozmiar pliku: 2,90 MB
Tagi: t.A.T.u., 220 [ do sciagniecia z www.zrzutnia.pl], tatu, 220km, sex, lesbijki, mp3, hit, piosenka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

t.A.T.u.-220_[_do_sciagniecia_z_www.zrzutnia.pl].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje dwa i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dziesięć sekund. To jeden z dzieł autorstwa t.A.T.u., którego nazwa to 220 [ do sciagniecia z www.zrzutnia.pl]. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio t.A.T.u.-220 [ do sciagniecia z www.zrzutnia.pl] do dziś. Żaden użytkownik do dzisiaj nie zechciał skomentować tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zostaniesz tu nieco dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu 220 [ do sciagniecia z www.zrzutnia.pl]. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją t.A.T.u., który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby t.A.T.u.-220 [ do sciagniecia z www.zrzutnia.pl], a następnie przegrać go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka bardzo łatwych do zrobienia tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 220 [ do sciagniecia z www.zrzutnia.pl]? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej bazy piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj