05 Ruin & Misery

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:49
Data dodania: 25.09.2010 17:14:00
Rozmiar pliku: 8,73 MB
Tagi: moonspell, Irreligious
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

05_Ruin_&_Misery.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około osiem i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Jest to strona, na której znajduje się utwór 05 Ruin & Misery do pobrania.W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Do tego momentu żaden użytkownik nie pobrał nigdy utworu muzycznego 05 Ruin & Misery. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

05 Ruin & Misery to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie tylko wśród wielbicieli tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że 05 Ruin & Misery jest w stanie napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które powtarzamy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Znajdziesz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, który przedstawia 05 Ruin & Misery, lecz także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Dodatkowo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego świetną okazję, bo darmowe mp3, które tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i świetne brzmienie muzyki.

Interesuje Cię 05 Ruin & Misery? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Prawie tak samo jest na innych stronach, więc na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak posiadamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie powiększać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam coraz to nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością jak najszybciej się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj