06 A Poisoned Gift

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:34
Data dodania: 25.09.2010 17:15:11
Rozmiar pliku: 12,8 MB
Tagi: moonspell, Irreligious
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

06_A_Poisoned_Gift.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej dwanaście i osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na pięć minut i trzydzieści cztery sekundy. Jest to miejsce, w którym masz możliwość pobrania i posłuchania utworu 06 A Poisoned Gift. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie dodano jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Utwór 06 A Poisoned Gift nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, również za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład 06 A Poisoned Gift. Czy warto przesłuchać ten utwór?

06 A Poisoned Gift bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje świetne utwory. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie 06 A Poisoned Gift, świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione u nas piosenki są całkowicie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które można spotkać na analogicznych witrynach. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a co więcej szybko i bezpłatnie.

06 A Poisoned Gift, w wykonaniu 06 A Poisoned Gift, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny 06 A Poisoned Gift jest obecnie tak znana. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj