Destiny's Child - Lose My Breath

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:54
Data dodania: 25.09.2010 17:19:01
Rozmiar pliku: 3,57 MB
Tagi: Destiny's Child, Lose My Breath, breath, lose, child, destiny
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Destiny's_Child_-_Lose_My_Breath.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży trzy i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Destiny's Child, którego tytuł brzmi Lose My Breath. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Destiny's Child - Lose My Breath. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Destiny&039;s Child - Lose My Breath coraz szybciej zdobywa rozgłos w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko takiego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Destiny&039;s Child potrafi napisać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Destiny&039;s Child - Lose My Breath, lecz również wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być ogromne imprezy. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie przesłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Jesteś zaciekawiony Lose My Breath? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie odbiega od tych z podobnych witryn. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy nowe kawałki, regularnie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno w krótkim czasie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj