Denis - Marzenie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:23
Data dodania: 25.09.2010 19:38:05
Rozmiar pliku: 4,92 MB
Tagi: Denis, Marzenie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Denis_-_Marzenie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Podobne pliki mp3

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży cztery i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i dwadzieścia trzy sekundy. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Denis, której tytuł brzmi Marzenie. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tej pory nikt nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Denis - Marzenie. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Marzenie, którą wykonuje Denis, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby Denis - Marzenie, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na telefon Marzenie? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia ściągali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj