serj tankian - the charade

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:31
Data dodania: 25.09.2010 19:54:14
Rozmiar pliku: 4,13 MB
Tagi: serj tankian, the charade, serj, tankian, the, charade
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

serj_tankian_-_the_charade.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz zajmuje cztery i trzynaście setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści jeden sekund. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "the charade", którego wykonawcą jest serj tankian. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego kawałka. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 serj tankian - the charade dotychczas. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe piosenki i nowe wydawnictwa, które od razu podbijają serca fanów. Takim wykonawcą jest właśnie serj tankian, a najnowszy przebój the charade to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Prawdopodobnie wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest serj tankian - the charade? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o the charade, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę serj tankian? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych hitów na nieciekawych, niebezpiecznych serwisach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle rozbudowaną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu hasła, na przykład serj tankian - the charade, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj