Armor For Sleep - My Saving Grace

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 25.09.2010 19:54:41
Rozmiar pliku: 7,14 MB
Tagi: Armor For Sleep, My Saving Grace, armor, for, sleep, my, saving, grace, rock, 2007-10-30
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Armor_For_Sleep_-_My_Saving_Grace.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to około siedem i czternaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sekund. Uruchomiłeś utwór tytułem "My Saving Grace", którego autorem jest Armor For Sleep. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku mp3 Armor For Sleep - My Saving Grace. Żaden odwiedzający do dziś nie raczył dodać komentarza do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu My Saving Grace. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Armor For Sleep - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, na przykład Armor For Sleep - My Saving Grace, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na telefon My Saving Grace? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych artystów. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, by ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj