Simple Plan- Promise [Still Not Getting Any]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 25.09.2010 19:56:46
Rozmiar pliku: 3,23 MB
Tagi: Simple Plan, Promise [Still Not Getting Any], promise, simple, plan, still, not, getting, any
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Simple_Plan-_Promise_[Still_Not_Getting_Any].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży trzy i dwadzieścia trzy setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. To jeden z piosenek wykonawcy Simple Plan, której tytuł brzmi Promise [Still Not Getting Any]. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku audio Simple Plan- Promise [Still Not Getting Any]. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Promise [Still Not Getting Any]. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Simple Plan, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego piosenek gości na licznych eventach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany utwór, dla przykładu Simple Plan- Promise [Still Not Getting Any], a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do realizacji tricków, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Promise [Still Not Getting Any]? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów i odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj