Simple Plan - Promise

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 25.09.2010 19:56:46
Rozmiar pliku: 1,62 MB
Tagi: Simple Plan, Promise, simple, plan
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Simple_Plan_-_Promise.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to jeden i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. To utwór o tytule "Promise", którego autorem jest Simple Plan. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego Simple Plan - Promise. Żadna osoba jeszcze nie zechciał skomentować tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli zostaniesz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Promise. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Simple Plan, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Simple Plan - Promise, a następnie przegrać go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na telefon Promise? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj