Simple Plan - Promise

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 25.09.2010 19:56:46
Rozmiar pliku: 3,24 MB
Tagi: Simple Plan, Promise, simple, plan
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Simple_Plan_-_Promise.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz ma rozmiar trzy i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Promise", której wykonawcą jest Simple Plan. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego Simple Plan - Promise. Nikt do dziś nie zechciał dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe albumy, które od razu zdobywają serca fanów. Jednym z takich muzyków jest Simple Plan, a najnowszy przebój Promise jest już szeroko komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Pozostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Simple Plan - Promise? Pobierz mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ten utwór zbiera same dobre opinie pośród słuchaczy i krytyków. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Promise, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odszukać ten przebój Simple Plan? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na pobranie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Od dziś na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne strony, gdzie poszukiwałeś darmowych empetrójek - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Simple Plan - Promise, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem jest pobranie niezłej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę proste, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj