Tarzan Boy - Promienie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:08
Data dodania: 25.09.2010 19:56:57
Rozmiar pliku: 3,78 MB
Tagi: Tarzan Boy, Promienie, tarzan, boy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tarzan_Boy_-_Promienie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około trzy i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Promienie", której autorem jest Tarzan Boy. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Tarzan Boy - Promienie nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tarzan Boy - Promienie to kawałek, który staje się coraz bardziej popularny, nie tylko w gronie wielbicieli tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Tarzan Boy jest w stanie nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Znajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. Mamy też wiele odmian muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który reprezentuje sobą Tarzan Boy - Promienie. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne imprezy. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie przesłuchasz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Promienie? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych witryn. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dorzucamy świeże piosenki, systematycznie powiększając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj