Jak Promień Słońca

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 25.09.2010 19:56:59
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jak_Promień_Słońca.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dziewięć sekund. Jest to strona, na której możesz odtworzyć i zapisać na dysk zupełnie za darmo kawałek w formacie mp3 Jak Promień Słońca. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Piosenka Jak Promień Słońca nie została do dziś nigdy pobrana. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy może poznać twórczość coraz to nowych wykonawców, również za sprawą portali takich jak nasz, z których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Jak Promień Słońca. Czy warto się z tym zapoznać?

Jak Promień Słońca jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Jak Promień Słońca, znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Chcesz mieć ulubione utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można spotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

Jak Promień Słońca, w wykonaniu Jak Promień Słońca, to świetna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiej przyczyny Jak Promień Słońca jest ostatnio na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj