Chris Rock - Ebonics Language Lesson

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:40
Data dodania: 25.09.2010 19:58:59
Rozmiar pliku: 1,53 MB
Tagi: Chris Rock, Ebonics Language Lesson, angielski, lekcja, językowa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chris_Rock_-_Ebonics_Language_Lesson.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz słyszysz to około jeden i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i czterdzieści sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "Ebonics Language Lesson", której autorem jest Chris Rock. Utwór, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Do dziś nikt nie pobrał ani razu utworu muzycznego Chris Rock - Ebonics Language Lesson. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Ebonics Language Lesson, którą wykonuje Chris Rock, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Chris Rock - Ebonics Language Lesson, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na telefon Ebonics Language Lesson? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj