BLUE LAGOON - Chocolatino

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 25.09.2010 20:00:45
Rozmiar pliku: 4,74 MB
Tagi: BLUE LAGOON, Chocolatino, blue, lagoon
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

BLUE_LAGOON_-_Chocolatino.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz masz uruchomioną to około cztery i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Chocolatino", której wykonawcą jest BLUE LAGOON. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tej pory żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku audio BLUE LAGOON - Chocolatino. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie bezlik darmowych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Chocolatino? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż myślisz.

BLUE LAGOON jest znanym i lubianym autorem na scenie muzycznej. Kawałki, które nagrywa, szybko stają się rozchwytywanymi hitami. Tak samo stało się z Chocolatino. Download tej empetrójki możesz przeprowadzić na naszej stronie. Tylko kilka kliknięć wystarczy, byś mógł pominąć Wrzutę lub podobne strony, aby cieszyć się tym utworem.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Chcesz włączyć kawałki w telefonie albo odtwarzaczu? Więc nie zwlekaj - pobierz BLUE LAGOON - Chocolatino i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych trudności.

Udostępniamy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych opłat! Wszystko jest zupełnie za free, wystarczy że wybierzesz utwór i pobierzesz go, nie płacąc za dostęp do pliku. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla osób, które chcą najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i dopiero po tym to zakupić.

Nie bierz niczego w ciemno i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego ściągnięciem. Jeżeli taki kawałek nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz kliknąć na inny. Jednakże Chocolatino, autorstwa BLUE LAGOON, jest od niedawna bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i bez żadnych trudności skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj