Mr. Oizo - Half An Edit

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:32
Data dodania: 25.09.2010 20:01:31
Rozmiar pliku: 1,40 MB
Tagi: Mr. Oizo, Half An Edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mr._Oizo_-_Half_An_Edit.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to około jeden i czterdzieści setnych megabajta. Natomiast jego długość to jeden minute i trzydzieści dwa sekundy. Jest to jeden z utworów wykonawcy Mr. Oizo, którego nazwa to Half An Edit. W poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał ani razu utworu muzycznego Mr. Oizo - Half An Edit. Nikt do dzisiaj nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Mr. Oizo - Half An Edit. Czy warto tego posłuchać?

Mr. Oizo jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie kupią pełne albumy, o ile spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Half An Edit, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz spotkać na analogicznych stronach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest obecna jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Half An Edit, autorstwa Mr. Oizo, to świetna piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Mr. Oizo - Half An Edit i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Mr. Oizo nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj