06 Malancia- Feel (Radio edit)(DK RMX)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 25.09.2010 20:04:04
Rozmiar pliku: 3,22 MB
Tagi: 06 Malancia, Feel (Radio edit)(DK RMX)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

06_Malancia-_Feel_(Radio_edit)(DK_RMX).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie masz uruchomioną to około trzy i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "Feel (Radio edit)(DK RMX)", którego wykonawcą jest 06 Malancia. W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku 06 Malancia- Feel (Radio edit)(DK RMX) jak na razie. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Feel (Radio edit)(DK RMX). Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest 06 Malancia - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijać inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany kawałek, na przykład 06 Malancia- Feel (Radio edit)(DK RMX), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania tricków, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Feel (Radio edit)(DK RMX)? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się go nieźle osłuchać?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj